Sport sikerek
Dobogós helyezés a megyei úszóversenyen E-mail

Socz_TamsBronzérmet szerezett Soczó Tamás a Rózsa kupán Tótkomlóson, a 33m- es medencében megrendezett Megyei úszóverseny 4. fordulóján, ahova 16 fővel utaztunk el, a legjobbjaink közül többen is nyaralni voltak. A 14 éves fiúk között 133m- es vegyes úszásban 1:55, 69p- el érkezett a célba.

További képek, információk

Bővebben...

Csúcs ez a Réka! E-mail

magasugras_021Buda- Cash Kupa Regionális Összetett Serdülő Bajnokság - Bcs. 2012. június 20-21.

A Székesfehérváron sorra kerülő Országos Bajnokság előtt 1 héttel, a Tünde utcai sporttelepen rekkenő hőségben került megrendezésre a serdülő korú atléták 2 napos versenye, ahol a Rózsahegyi Kálmán DSE- t 3 versenyző képviselte, 2 arany és 1 bronzérmet szerezve valamennyien dobogós helyen végeztek!  Képek Réka ugrásairól

Bővebben...

A legjobbak között úszóink! E-mail
szs120610_42 arany és 3 ezüstérmet szereztek a Gyomaendrődi Úszó SE versenyzői a Békéscsabán megrendezett Viharsarok Kupa Nemzetközi Úszóversenyen ahol 20 egyesület 440 versenyzője összesen 1137 versenyszámban állt rajthoz.

Képek a versenyről
Bővebben...

Sikeres úszó hétvége E-mail
szs120528Papp Károly ismét legyőzhetetlennek bizonyult 100m mellúszásban, 1:18,02p- es eredménnyel volt a legjobb. 100m pillangóúszásban is nagyon jól teljesített, hiszen 1:22, 76- al a II. helyen érkezett a célba.
Bővebben...

Kihívás napja 2012. E-mail

DSC00795Gyomaendrőd az idei évben már 6. alkalommal csatlakozott a Kihívás Napja programsorozathoz. A 2012. évi sportnap iskolai eseményeiről, a tanulók sportfoglakozásairól képösszeállításunkban tájékozódhat.

További képek    Értékelés, eredmények

Dudás Réka negyedszer összetett megyei bajnok! E-mail
atl120518_3 Ezúttal a III. korcsoportban versenyezve a a 4 próba egyéni összetettben 688 ponttal végzett az I. helyen, 14 ponttal megelőzve gyulai riválisát. Az országos döntőre június 5- én Budapesten kerül sor.  Képek az atlétika versenyekről
Bővebben...

Újabb megyei szintű sikerek az atlétáktól E-mail
Vlt120520 A rangos mezőnyben, összevont iskolacsoportok ellen a dobogó 3. fokára állhattak fel atlétáink 17:29p- es időeredményt elérve, a rivális gyulai és csabai csapatok mögött.
Bővebben...

Atlétáink az országos élmezőnyben E-mail
atl120417Gigantikus mezőnyök gyűltek össze a zord időjárási feltételek ellenére az országos bajnokságon, ahol profi versenyrendezés keretein belül került megrendezésre a verseny, a chipes időmérésnek megfelelően a verseny végén már közvetlenül értesülhettünk a végeredményekről.   Képek az atlétikai versenyekről
Bővebben...

Diákolimpia Labdarúgás E-mail

5_1Az őszi- tavaszi fordulók keretén belül került megrendezésre a Gyomaendrődi Városi Diáksport Bizottság és a Gyomaendrődi Gyermeklabdarúgó Egyesület közös szervezésében a torna, amelyen a Ványai Ambrus Á. M. K. Dévaványáról, a Rózsahegyi Kálmán Á. I. Ó.  és a Kis Bálint Á. I. Ó. Gyomaendrődről vettek részt.
Bővebben...

Atlétáink sikeres szereplése E-mail
atl120329_4Legeredményesebb versenyzőnk Kun Csaba lett, aki a III. korcsoportos fiúk mezőnyében hatalmas csatában, a célegyenesben élre állva végül magabiztosan védte meg megyebajnoki címét a 2000m- es távon.
Bővebben...

400 induló a Mezei Futóversenyen E-mail
DSC00247
Az endrődi településrész sportpályáján a Gyomaendrődi Városi Diáksport Bizottság szervezésében került megrendezésre, a hagyományosan óriási tömegeket megmozgató sportrendezvény...    Képek a versenyről
Bővebben...

Dudás Réka országos bajnok! E-mail

atl120225_14Iskolánk  kiváló atlétája a 60m gátfutásban előbb az előfutamában 9, 79mp- es időeredménnyel bejutott a döntőbe, majd ott megyei csúccsal, 9, 75mp- el országos bajnoki címet szerzett! Képek a versenyről

Bővebben...

Újabb értékes serleget nyert az iskolánk! E-mail

terem120208_46Megtérült a befektetett munka, beérett annak a gyümölcse, hogy az elmúlt 2 hétben kissé felrúgva a házirendet, rendkívül komolyan készültünk a versenyre... Képek a versenyről

Bővebben...

Körzeti Diákolimpiai Úszóverseny 2012. E-mail

szs120118_8 Az iskolák külön versenyében a Rózsahegyi Kálmán Általános Iskola és Óvoda versenyzői 7 arany, 1 ezüst és 3 bronz érmet szerezve hatalmas fölénnyel végeztek az I. helyen...

Bővebben...

Ezüstérmes lett Réka az Országos Bajnokságon! E-mail

2Kiválóan szerepelt Dudás Réka a Rózsahegyi Kálmán DSE 13 éves atlétája a június 28- 29- én Székesfehérváron megrendezett Serdülő Összetett Országos Bajnokságon, a 13 éves lányok 4 próba"A" variációjában a 23 rajthoz állt versenyző között 2024 ponttal a II. helyen végzett!

Bővebben...

Kiemelkedő Rózsahegyis atlétika eredmények E-mail
atl120613_1... az Egyéni Országos Diákolimpián
Dudás Réka 2 számban állt rajthoz a III. korcsoportosok versenyén, versenyzési korlátozások miatt ugyanis 3- ben már nem indulhatott  és mind a kettőben kiemelkedően szerepelt! Előbb 60m síkfutásban az időelőfutamából továbbjutva 8, 44mp- el bejutott a "B" döntőbe, majd 8, 56mp- el a 11. helyen végzett... Képek az atlétika versenyekről
Bővebben...

Réka az élvonalban E-mail

DSC_0053141 leány vágott neki a Budapesten megrendezésre kerülő Négypróba Országos Diákolimpia Döntőjének, ahol iskolánk magyar válogatott atlétája Dudás Réka a rendkívül rangos mezőnyben az előkelő 19. helyen végzett!

Képek az atlétika versenyekről

Bővebben...

Hetet egy csapásra! E-mail
atl120524_1Hét számban harcolták ki a továbbjutást a Rózsahegyi Kálmán Kistérségi Általános Iskola atlétái a május 24- én sorra kerülő Megyei Diákolimpiai Egyéni atlétikai versenyen Békéscsabán, egyedülálló sikert érve el ezzel iskolánk történetében! Képek az atlétika versenyekről
Bővebben...

Vaszkán Gábor országos kitüntetése E-mail
VG_3A Buda- Cash Békéscsabai Atlétikai Club utánpótlás- nevelő edzője, iskolánk testnevelő tanára Vaszkán Gábor a Magyar Atlétika Utánpótlásáért kitüntetésben  részesült, az elmúlt évi megyei szintű elismerés után.
Képek a díjátadásról
Bővebben...

Atlétika Többpróba és Egyéni Verseny E-mail
atl1205078_2Körzetünk 5 általános iskolájának több mint 300 tanulója vett részt a Gyomaendrődi Városi Diáksport Bizottság által megrendezett  2 napos versenyen...
Bővebben...

Gyönyörű érmek az országos versenyen! E-mail
atl120504_1 Békéscsabára 11 Rózsahegyis  atléta utazott el és 3 arany, 2 ezüst és 4 bronzérem mellett, még 5 különdíjat is szereztek, ezzel a legeredményesebb szakosztálynak bizonyultak!  Képek az atlétika versenyekről
Bővebben...

Megyei bajnoki címek atlétikában E-mail

atl120415_3 atl120415_2A megye legerősebb összevont iskola-  csoportjait felvonultató mezőnyben iskolánk atlétái igazán kitettek magukért, hiszen mindkét verseny-  számban az I. helyen végezve aranyérmet szereztek! Képek az atlétikai versenyekről

Bővebben...

Sebesebben a szélnél... E-mail
atl120331Az orkán erejű szélben lebonyolított versenyen a sportolóknak nagy nehézséget okozott a versenytáv teljesítése, többen feladták a küzdelmet a szeszélyes időjárással. Képek a versenyről
Bővebben...

Papp Károly megvédte országos bajnoki címét! E-mail

szs120324_10Tavalyi elsőségét megismételve magyar bajnoki címet szerzett iskolánk kiváló úszója a mai országos bajnokságon!    Képek a versenyről

Bővebben...

Úszás aranyérem a Diákolimpián! E-mail
szs120301_1Iskolánk versenyzőinek sikerét hozta a Megyei Diákolimpiai verseny, ahol tanulóink 1 arany-  2 ezüst- és 1 bronzérmet, valamint egy 4. és egy 5. helyezést szereztek.  Képek a versenyről
Bővebben...

Atlétáink ismét a legjobbak között! E-mail
atl120218Legeredményesebb versenyzőnk a mai napon Szabó László volt, aki súlylökésben 11,30m- el aranyérmet szerzett...
Bővebben...

Rózsahegyis atléták magas szintű elismerése E-mail

atl_elism_1A rangos színvonalú műsor keretén belül említésre került, hogy 120 éremmel, közte 42 országos bajnoki címmel az egyesület az elmúlt évben a MASZ rangsorában a III. helyen végzett, illetve az, hogy az idén 3 atléta jogosult részt venni a nyári olimpián Londonban.
Képek az évértékelő bankettről
Bővebben...

Terematlétika megyei gyermekverseny 2012. E-mail

atletika120114_8Ismételten kiemelkedett a mezőnyből Dudás Réka, aki 60m gátfutásban 10, 8mp- el, magasugrásban 140cm- rel míg medicinlabdadobásban 11, 40m- rel végzett az I. helyen.