Digitális tanrend
Közlemények, hírek E-mail

A március 13-án elhangzott miniszterelnöki bejelentés értelmében hétfőtől nem jönnek iskolába a gyerekek. Új munkarend lép életbe, amelynek részleteiről tájékoztatást adunk itt, az iskola honlapján illetve a Krétában.

Az étkezéssel kapcsolatos kérdésekkel fogják keresni a menzás tanulók szüleit az osztályfőnökök zárt facebook csoportban vagy telefonon. Kérem, hogy legyenek elérhetők.   Tájékoztató_az_étkeztetésről

A tanulók felszereléseit, taneszközeit hétfőn és kedden 9-től 14 óráig lehet elvinni az iskolából.
Telefonos ügyeletet tartunk minden nap 8-tól 16 óráig a 66/ 283-938 számon.

2020. 03.13.

A március 16-án, hétfőn életbe lépő tantermen kívüli digitális munkarendben a Kormány döntése értelmében a diákok nem mehetnek iskolába, de a tanítás digitális kapcsolattartás formájában folytatódik. A Rózsahegyi Kálmán Általános Iskola vezetése és pedagógusai a következő napokban kialakítják a digitális távoktatás legmegfelelőbb formáit és módszereit, amelyekről a szülőket és tanulóinkat a lehető leghamarabb tájékoztatjuk. Ehhez szükséges, hogy elérhetőek legyenek Facebook csoportban, a KRÉTA rendszeren keresztül és telefonon.

Felhívjuk figyelmüket, hogy a tanulók tartózkodjanak otthon, kerüljék a csoportos összejöveteleket. A következő időszak nem tanítási szünet, hanem más munkarendben szervezett tanítás lesz. A tanév sikeres lezárása érdekében mindenkinek teljesíteni kell a távoktatásban kapott feladatokat. Ehhez kérjük a szülők segítségét is!

2020. 03.16.

Köszönjük az eddigi megértésüket és együttműködésüket. Bízunk benne, hogy az iskolai tanszereit, felszereléseit mindenki hazavitte, mert ezekre a későbbiekben szükség lesz az otthoni tanuláshoz. A pedagógusok felvették a kapcsolatot a szülőkkel, gyerekekkel, felkészültek a távoktatásra. Az értesítéseket, feladatokat elsősorban a KRÉTA felületén keresztül küldjük.

2020.03. 18.

Közlemények a digitális tanrendről E-mail

Tisztelt Szülők!

Túl vagyunk az első héten, amit távoktatással töltöttünk. Ezen a héten bejárattuk azokat az elérhetőségeket, amelyeken kapcsolatban leszünk ezután: Kréta, facebook, messenger, telefon, email.

Nem minden feladat megoldását kell visszaküldeni. Amihez oda van írva, hogy küldd vissza, azt legkésőbb a következő hét hétfő délig kell elküldeni. Hamarabb is lehet, ha kész vannak vele. A következő feladatokat is hétfőnként adjuk ki általában egy hétre, de van, aki órákra lebontva is.

Igyekszünk egységesen és érthetően eljárni, ezt még mi is tanuljuk. Segítő szándékú együttműködésüket, visszajelzéseiket köszönettel fogadjuk.

A KRÉTA most még időnként nem működik, túlterhelt, de bízunk benne, hogy hamarosan beáll. A pedagógusok hétköznapokon 8-tól 16 óráig elérhetők lesznek (KRÉTA, telefon, facebook, e-mail), igyekeznek válaszolni a felmerülő kérdésekre.

2020. 03. 16 - 2020. 03. 22-ig:

Az e heti feladatokat ma és holnap kiküldjük. A feladatok megoldását saját ütemben lehet végezni, és amelyek esetén a megoldást vissza kell küldeni, azt legkésőbb hétfőn (23-án) délig kérjük megtenni.

2020. 03. 23 – tól:

Terveink szerint mindig egy hétre adunk feladatokat hétfői napokon. A feladatokat a leírtak szerint el kell végezni, és ahol a megoldást vissza kell küldeni, azt a következő hétfőn délig kérjük megtenni. A beszámoltatás, értékelés, osztályozás formáját a feladatok kiadásakor leírjuk.

Kérek mindenkit, hogy vegye komolyan a távoktatást, végezze el a feladatokat, mert csak így lehet érvényes a tanéve! Ha technikai problémák merülnek fel, hívják az osztályfőnököt, vagy a titkárságot!

Sok szerencsét, jó munkát kívánunk!

Üdvözlettel: az iskola nevelőtestülete

Korábbi információk honlapunk új menüpontjában találhatók!   Digitális tanrend