Nyári alapítványi tehetségprogramok E-mail

IMG_0184nAz Emberi Erőforrások Minisztériuma a Nemzeti Tehetségprogram keretében nyílt pályázatokat hirdetett meg 2015. január 15-én. A Jelen és a Jövő Gyermekeiért Alapítvány immár harmadik éve nyújt be pályázatot ezekre a kiírásokra. Ebben az évben összesen öt program megvalósításának lehetőségét kaptuk meg. 2015. június hónapban Alapítványunk sikeresen lebonyolította az „Állatbőrben”, a „Szivárvány- szín-játékok” a „(F) ÉNykÉPek” az”Alkotás a természetben” és a „Nap és a Hold története” című programokat, melyekben közel nyolcvan, elsősorban rózsahegyis tanuló tehetségfejlesztését valósítottuk meg, valamint több mint tíz kolléga segítette munkánkat, az iskolánkból. Minden segítőnknek és résztvevőnek köszönjük a támogatást, és a közreműködést!

emmi_logoemet_logo_szinesntp_72_rgbofi_logo_alap_fekvo