Úszósikerek a Diákolimpián E-mail

P1120521nPapp Károly az Országos Diákolimpia Döntőjében !!!

Képek a versenyről

Megyei Diákolimpia Úszóverseny III. - IV. kcs. - Békéscsaba, Árpád Fürdő 2011. 02. 24.

P1120512nHatalmas eredményt ért el Papp Károly az úszók megyei diákolimpiai versenyén, ahol egy arany- és egy ezüstérmet szerzett. Előbb az 50 méteres mellúszásban 39, 10 mp- es időeredményt teljesítve hatalmas fölénnyel ( több mint 7 mp ! ) megyei diákolimpiai bajnoki címet szerzett és bejutott az országos diákolimpia döntőjébe, majd 100 méteres hátúszásban 1: 35, 74 perces eredménnyel a II. helyen végzett !

Ebben a sportágban sporttörténelmet írt, hiszen még soha senki nem képviselte ilyen magas szinten az iskolát! Az Országos Diákolimpiai Döntőre április 2- án Hódmezővásárhelyen kerül sor.
Rajta kívül iskolánkat még Klimó Alexandra, Varjú Tamás és Dávid Emese képviselték.

Megyei Diákolimpiai Úszóverseny I.- II. korcs., Békéscsaba Árpád Fürdő

2011 02. 21.

P1120490

Négy tanulónk indult a versenyen, ahol bombaerős mezőny gyűlt össze, hiszen a legerősebb sportiskolák szakosztályai is képviseltették magukat, ezekben a korcsoportokban ugyanis az igazolt "A" versenyzők és a nem igazolt "B" versenyzők együtt versenyeznek az 50 méteres versenyszámokban.

Tanulóink mindannyian helytálltak, a középmezőny elején végeztek, sok versenyszámban egyéni csúcsokat úsztak a kiválóan megrendezett versenyen. Iskolánkat a következő tanulók képviselték: Wéber Dorina, Vaszkó Ágnes, Baráth Roland és Nemes Ágota.