Tavaszi Egyéni Atlétikai Verseny III. - IV. korcsoport E-mail

32  Tanulóink nagyon eredményesek voltak, hiszen összességében 10 arany, 10 ezüst és 14 bronzérmet szereztek, az összesített éremtáblázaton 34 éremmel a legeredményesebbnek bizonyultunk.   Képek itt

Gyomaendrőd, endrődi sportpálya, 2011. 05. 05.

Gyönyörű időben, kiváló rendezési feltételek mellett zajlott le a III. - IV. korcsoportos tanulók versenye, ahol körzetünk 4 általános iskolája vett részt és összesen 74 gyermek versenyzett.  és az iskolánk nyerte el a legeredményesebb iskolának járó serleget, amit Vaszkán Gábor testnevelő tanár, atlétika szakedző mint a tanulók felkészítője vehette át.

A verseny 2 helyszínen zajlott a sportpályán a futó- és dobószámok, illetve a távolugrás, a tornateremben pedig a magasugrás és az eredményhírdetésre került sor.

A díjakat a tegnapi naphoz hasonlóan Almási Gergelyné Anikó néni iskolánk igazgatóhelyettese adta át. A dobogós helyezett versenyzők jogosultak képviselni körzetünket a megyei diákolimpiai döntőben, amelyekre 2 hét múlva kerül sor Békéscsabán.

Korsós Vivienn: magasugrás II. hely

Gyuricza Anita: kislabdahajítás III. hely.

IV. Korcsoport - Lányok

Bélteki Renáta: távolugrás és súlylökés II. hely, 100 m és magasugrás III. hely;

Paróczai Zsófia: súlylökés és 1500 m III. hely.

Osztd meg ezt a cikket az ismerőseiddel!