Sikeres szereplés az FHB Családi sportnapon E-mail

FHB_27Október 15- én Békéscsabán került megrendezésre az FHB Családi Sportnap, ahova iskolánkból összesen 53 gyerek utazott el. Az utcai futóversenyen minden indulónk a főszponzor által felajánlott pólóban futott.  Képek az FHB Sportnapról

Az egész napos program során különböző látványos bemutatók voltak step aerobikból, kick- boxból, vagy éppen kutyák ügyességi versenyéből, de a tanulók megmérkőzhettek Emődi Gyula sakk nagymesterrel szimultánban és indulhattak dartsból is. Az alsó tagozatos gyerekek részére 40m síkfutást is beiktattak a szervezők, évjáratos értékeléssel. Ebben a versenyszámban a 2002-ben született lányoknál Szigetvári Denissza bronzérmet szerzett!
A nap várva várt, legnagyobb érdeklődéssel övezett versenyszáma az utcai futóverseny volt, ahol a 2001-ben és később születetteknek 800m- t, míg az idősebbeknek 2600m- t kellet teljesíteniük.

Az alsósok futásában  I. helyen Szigetvári Denissza végzett, aki egy hatalmas futást mutatott be, hiszen a győztes fiú mögött közvetlenül érkezett a célba!
A felsősök futásában is kimagasló eredményeknek örülhettünk, hiszen az 500 fős mezőnyben a lányoknál Nagy Csilla II., a fiúknál Kun Csaba II., míg Nagy Sándor III. helyen végzett .

A verseny után tombolasorsoláson néhány tanulónk értékes ajándékkal lett gazdagabb.