Sakk I- IV. kcs. - Dévaványa E-mail

sakk20120104_8Iskolánkból Gyuricza Zsófia a III. korcsoportos lányoknál a II., míg Lövei Zsuzsanna a III. helyen végzett. Nagy Bence a VI., míg Szerető József a IV. helyen zárt a IV. korcsoportos fiúk versenyében.
Képek a versenyről

A hagyományoknak megfelelően az újév első körzeti diákolimpiai versenye Dévaványán került megrendezésre a Gyomaendrődi Városi Diáksport Bizottság szervezésében, amelyen a Ványai Ambrus Á. M. K. Dévaványáról  és a Kis Bálint Á. I. Ó. és a Rózsahegyi Kálmán K. Á. I. Ó. több mint 30 fővel vettek részt.

A sportesemény lebonyolításában ezúttal is segítséget nyújtott Fekete Albert nemzetközi sakk nagymester, aki édesapjával közösen segített a résztvevőknek a legfontosabb szabályok ismertetésétől a sakk órák használatáig, a szervezési dolgok mellett.

A különböző korosztályok legjobbjai a következőek voltak:
I. Korcsoport:   Feke Nándor
II. Korcsoport: Németh Regina és Kéki Norman
III. Korcsoport: Cselei Nóra és Piltz Attila
IV. Korcsoport: Papp Viktor

A győztes és dobogós helyezett tanulók február 11- én Gyulán már a megyei diákolimpiai döntőben fognak megmérkőzni a továbbjutó helyekért.