Rózsahegyis úszó sikerek E-mail

szs11nov12_6A szarvasi versenyen az aranyérmet ezúttal is iskolánk országos diákolimpiai bajnoka Papp Károly szállította, aki a nála idősebbek mezőnyében a legfiatalabb korosztályhoz tartozva, fantasztikus úszással 1:16,86 p- es időeredménnyel elsőként csapott a célba a 100m mellúszás versenyszámában. Képek a versenyről

Rekordlétszámú versenyzővel, összesen 24 fővel vett részt a Gyomaendrődi Úszó Sport Egyesület csapata a Szarvason megrendezett Regionális Rövidpályás Úszó Versenyen, ahol Szigetszentmiklóstól- Gyuláig, Békéscsabától- Debrecenig a régió legjobb szakosztályai képviseltették magukat, 500 nevezés érkezett a versenyre.

Az összehasonlíthatatlanul jobb feltételek között  (rajtkövekkel ellátott, 220 cm mélységű versenymedencékben készülhetnek egész évben) készülő  ellenfelekkel szemben a mieink kiválóan helyt álltak, hiszen a 29 versenyszámban úszóink 27- ben egyéni csúcsot úsztak és az értékes pontszerző helyeken kívül 1 arany, 3 ezüst és 1 bronzérmet szereztek a bombaerős mezőnyben, ahol testnevelés tagozatos iskolák úszó szakosztályaink versenyzőivel kellett felvenniük a versenyt.

További indulóink: Vaszkó Ágnes, Wéber Dorina, Nemes Ágota és Klimó Alexandra akik egyéni csúcsokat úsztak, vagy annak közvetlen közelében értek célba.
A versenyzők felkészítője Vaszkán Gábor testnevelő tanár, edző

Osztd meg ezt a cikket az ismerőseiddel!