Mezei futóverseny megyei diákolimpiai döntő E-mail

A_Rzsahegyi_csapataKun Csaba, Nagy Csilla és Szerető József az országos döntőben! Orosháza, Bogárzó lóversenypálya

Az összetartozás és az egymásra utaltság szép példájaként, városunk 3 általános iskolájának érintett csapatai, testnevelők és szülők valóságos karavánt alkotva együtt utaztak el a mai napon Orosházára a mezei futás II. állomáshelyére.

II._kcs-_os_fikBalla_ValentinIII._kcs._5._helyII._kcs._II._helySzigetvri_Denissza

A gyönyörű időben megrendezésre kerülő versenyen a gyomaendrődi gyerekek rendkívül szép eredményeket értek el, elsősorban a Rózsahegyi Kálmán Kistérségi Általános Iskola atlétáinak köszönhetően, hiszen Vaszkán Gábor testnevelő tanár, atlétika szakedző tanítványai összesen 1 arany, 1 ezüst és 4 bronzérmet szereztek, és 3 versenyszámban kvalifikálták magukat a Gödöllőn sorra kerülő országos döntőbe, amelyre április 13- án kerül sor.

Szert_DorottyaTarsoly_NikolettKun_CsabaSzeret_JzsefGabi_bcsi_djazsa

Eredmények:

I. korcsoport - fiúk

Balla Valentin - Rózsahegyi - III. hely !

I. korcsoport - lányok

Szigetvári Denissza - Rózsahegyi - 4. hely

Kovács Ágnes - Rózsahegyi - 6. hely

Lány csapat: Rózsahegyi - 5. hely. Csapattagok: Szigetvári Denissza, Kovács Ágnes, Gellai Cintia és Sóczó Rebeka

II. korcsoport - lányok

Szerető Dorottya - Rózsahegyi - I. hely!

Tarsoly Nikolett - Rózsahegyi - III. hely!

Lány csapat: Rózsahegyi - II. hely! Csapattagok: Szerető Dorottya, Tarsoly Nikolett, Varga Alexandra és Bán Nikolett

III. korcsoport - fiúk

Kun Csaba - Rózsahegyi - 4. hely

III. korcsoport - lányok

Nagy Csilla - Rózsahegyi - III. hely

Lány csapat: Rózsahegyi - 5. hely. Csapattagok: Nagy Csilla, Dudás Réka, Nándori Nikolett és Korsós Vivienn

IV. korcsoport - fiúk

Szerető József - III. hely

Az alsó tagozatos gyerekek részére ezzel a versenysorozat véget ért, a felsős tanulók közül az egyéni 1 - 4 helyezettek részére az országos döntő következik és nagy örömünkre szolgál, hogy a Rózsahegyi Kálmán Kistérségi Általános Iskola atlétái révén  ( Kun Csaba, Nagy Csilla és Szerető József ) körzetünk jelen lesz a megmérettetésen. Valamennyi atlétától ez nagy teljesítménynek számít, hiszen mindhárman korcsoportjukban alsó évjáratúnak számítanak, így még nagyobb fegyverténynek számít az általuk elért teljesítmény!

2011. 03. 31.

Vaszkán Gábor

Osztd meg ezt a cikket az ismerőseiddel!