Medovarszki János edzéslátogatása E-mail

p1110496nIskolánkban a Kelet - magyarországi régió utánpótlás - nevelő központjának szakmai felügyelője...

p1110494np1110479np1110498np1110499n

Ismét nagy megtiszteltetés érte iskolánk atlétika szakosztályát, hiszen neves vendég látogatott el hozzánk. Medovarszki János sokszoros magyar bajnok magasugró, többszörös magyar válogatott atléta, a Magyar Olimpiai Bizottság egykori tagja, aki jelenleg a Buda - Cash Békéscsabai Atlétikai Club edzője és a Kelet - magyarországi régió utánpótlás - nevelő központjának szakmai felügyelője ellenőrizte a városunkban működő két általános iskolában folyó szakmai munkát.

János bácsit tanulóink nagyon jól ismerik, hiszen Békéscsabán minden versenyen jelen van és a nyári edzőtáborban is nagyon sokat tanultak tőle atlétáink. Elmondása szerint, ismét nagyon színvonalas edzésmunkát látott, véleménye szerint ilyen tárgyi feltételek között, csodaszámba megy, hogy milyen szép eredményeket érnek el a gyerekeink!

Az edzés végén János bácsit fogadta Farkas Zoltánné igazgató nő és Almási Gergelyné igazgató helyettes, akik Vaszkán Gábor testnevelő tanár, atlétika szakedző társaságában a iskolánk jelenlegi atlétikai helyzetet és a jövőbeni kilátásokat beszélték meg.

Osztd meg ezt a cikket az ismerőseiddel!