FHB családi futóverseny E-mail

g35k.jpg66 fővel vettünk részt Békéscsabán az utcai futógálán és az ügyességi versenyeken

Ismét óriási létszámban vettünk részt az utcai futóversenyen és ügyességi versenyszámokban a megyeszékhelyen megrendezésre kerülő sportdélelőttön, ahol egyéb kúltúrális programok is színesítették a napot. A zord időjárás ellenére több mint 1000- en vettek részt ezen a tömegmegmozduláson, vidékről a mi iskolánkból érkeztek a legtöbben!

Az alsó tagozatosok 800 m- es utcai futóversenyén a lányok mezőnyében óriási csatában Szerető Dorottya győzött, csapattársa Tarsoly Nikolett előtt!

A felső tagozatosok 2600 m- es távján Szerető József a II.-, Kun Csaba a III. helyen végzett, itt egy békéscsabai 8. osztályos futó győzött.

Az ügyességi számokban is szépen szerepeltünk: Szigetvári Denissza 40 m- en-, Rafael Roland medicinlabdadobásban szerzett ezüstérmet, bronzérmesek lettek Balla Valentin 40 m és medicinlabdadobás, valamint Hegedűs Richárd medicinlabdadobásban.

A verseny végén iskolánk egy nagyon szép különdíjban részesült, amit  Vaszkán Gábor testnevelő tanár, atlétika szakedző egy gyönyörű serleg formájában vehetett át, mint a legeredményesebb iskola felkészítője!

g41k.jpgg39k.jpgg40k.jpgg37k.jpgg38k.jpg    g43k.jpg g42k.jpg

g44k.jpg g36k.jpg

Osztd meg ezt a cikket az ismerőseiddel!