Évzáró az atlétáinknál E-mail

értékeltek a Buda- Cash

Békéscsabai Atlétikai Clubnál

2011. január 21.

A Tünde utcai futófolyosón ünnepélyes keretek között került megrendezésre az elmúlt év eredményeinek értékelése. A projektoros vetítés segítségével színezett előadáson Tóth Sándor mesteredző, ügyvezető igazgató bevezetőjében elmondta, hogy 2010- ben a Buda- Cash Békéscsabai Atlétikai Club az országos összesített rangsorban 103 egyesület közül a pontversenyben a III. , a serdülő-, valamint a gyermek korosztályban pedig az I. helyet érte el.

Az eredmények értékelésére a club szakágvezetőit kérték fel, iskolánk testnevelő tanára, atlétika szakedzője Vaszkán Gábor a gyermekkorosztály valamint a közép- és hosszútávfutó szakág erdeményeit ismertette.

Iskolánkból rekordlétszámú, 8 versenyző volt országos bajnok az elmúlt évben és további 3 tanulónk ért el dobogós helyezést, nemzetközi versenyeken pedig 4- en vettek részt, mindannyian eredményesen.

A két órás műsor végén Molnár Zoltán a magyar utánpótlás válogatott szövetségi kapitánya kiemelte az egyesület vezető szerepét a magyar atlétikában és gratulált az eredményekhez.

P1120104g303P1120112P1120119g300

Atlétáink közül a következő tanulók vettek részt: Szerető József, Szabó László, Papp Károly, Korsós Vivienn, Dudás Réka, Kun Csaba, Nagy Csilla és Vajda Soma, akik valamennyien értékes sportruházatot és sporttáskát vehettek át. Iskolánk, mint a club egyik legerősebb bázisiskolája egy gyönyörű emlékplakettet kapott.

A rendezvény végén a jelenlévő több mint 200 főt rendkívül gazdagon terített asztal várta, majd fergeteges disco- party következett.

Osztd meg ezt a cikket az ismerőseiddel!