Bronzérem az országos bajnokságon! E-mail

P1120633Fedettpályás Serdülő Országos Bajnokság - Budapest,

SYMA Csarnok   2011. 03. 12.

A múlt héten megkezdett verseny folytatásaként, most a hosszabb távokon versenyeztek az országos döntőbe kvalifikációt szerzett atléták. Iskolánk többszörös válogatott- és országos bajnok atlétája Szerető József, a legerősebb futamban kapott besorolást a 3000 méteres távon és hírnevéhez méltóan versenyzett, 10 : 18, 48 perces időeredménnyel a III. helyen végzett a veszprémi és nyíregyházi társai mögött.

Serdl_OB_3000m_018Serdl_OB_3000m_019Serdl_OB_3000m_023Serdl_OB_3000m_020Serdl_OB_3000m_022

A versenyen 1- 10 helyen végzett atléták közül egyedül Józsinak nincs lehetősége a mindennapos fedettpályás felkészülésre, a többiek mind futófolyósoval ellátott szakosztályoknál készülhettek, ennek ismeretében a versenyen elért helyezése még értékesebbenk tűnik!

A következő országos versenyünk az április 2- án sorra kerülő Kismaratoni Országos Bajnokság, ahol Józsinak 10000 méteren kell rajthoz állnia.

Felkészítő: Vaszkán Gábor testnevelő tanár, atlétika szakedző

Osztd meg ezt a cikket az ismerőseiddel!