23. Déli Apró Szilveszteri Futógála E-mail

2010. december 31.

Szerető József kategóriájában újra bronzérmes

szilveszter10szilveszter10 1szilveszter10 3szilveszter10 5

Hetedik alkalommal, 10 fővel vettünk részt az óév rangos futóversenyén, ahol tanulóinkra az igazolt általános iskolások 4621 méteres távja várt. A -7 fokos időben lebonyolított, pezsgődurranással indított futáson több mint 500- an álltak rajthoz, az ország minden tájáról érkeztek versenyzők.

szilveszter10 7szilveszter10 8szilveszter10 9

Iskolánkból a legeredményesebbnek Szerető József bizonyult, aki megismételve a tavalyi teljesítményét két békéscsabai 8. osztályos futó mögött a III. helyen érkezett a célba, megszerezve a bronzérmet és a vele járó ajándékcsomagot.

A legszerencsésebbnek a mieink közül Szabó László bizonyult, aki a verseny végét követő tombolasorsoláson egy nagyon értékes sportszercsomagot vehetett át. Az ünnepi műsor keretén belül kiszólították országos bajnok atlétáinkat, akiket a többi bajnokkal együtt nagy tapsban részesített a szépszámú közönség.

Zárásként a résztvevők egy szeletet a hatalmas tortából és egy pohár ( kölyök ) pezsgőt fogyasztottak el.

Az atlétákat Vaszkán Gábor testnevelő tanár, atlétika szakedző készítette fel.

Osztd meg ezt a cikket az ismerőseiddel!