Kiállítás a Rózsahegyi Házban E-mail

2542012.06.17- 06.30. Tehetséges fiatalok munkáiból rendeztünk kiállítást a Rózsahegyi Házban. Ennek a programnak a szervezésénél, olyan embereket kerestünk meg, akik amatőrként foglalkoznak a képzőművészettel.

Képek a kiállításról

Célunk az volt, hogy lehetőséget adjunk,hogy munkáikat szélesebb körben bemutathassák.

A legfiatalabb kiállítónk Forgács Genovéva most ballagott a Rózsahegyi Általános Iskolából, Nemes Zita és Csüllögh Zsófia a békéscsabai Evangélikus Gimnázium Művészeti Szakközépiskola tanulói.

E tanulók rajzaikat, festményeiket hozták el a kiállításra. Gál Lívia felnőtt művész tehetségét pedig a miniatűr munkái révén ismerhettük meg. Livi mini világának egyik alkotása a Vajda Hunyad Várban a Magyar kézművesség kiállításon jelenleg is látható. Harmati Mária 2005-ben készített, Endrődi Tájház című festményét felajánlotta a Rózsahegyi Háznak, így műve a kiállítás után is megtekinthető lesz.

Köszönjük a színvonalas munkákat és kívánunk további művészeti sikereket!