Vietnami gyerekekkel angolul E-mail

246242315_575562440156920_2183561481207813426_nnIskolánkban kiemelkedően fontosnak tartjuk az angol nyelv oktatását, igyekszünk tanulóinkkal minél színesebb, változatosabb módon gyakoroltatni az idegen nyelvet. A tavalyi évben külföldi levelezőtársakat kerestünk a gyerekeknek, idén pedig egy Vietnámban lévő angol nyelviskola tanáraival és tanulóival vettük fel a kapcsolatot. Iskolánk 6 tanulója (Botos Lujza, Katona Kitti, Molnár Maja, Ujvári Eszter, Ujlaky Csenge és Katona Zalán) és 6 vietnámi tanuló  egy 1,5 órás játékos, interaktív, online foglalkozáson vett részt a Zoom alkalmazáson keresztül, melyet a vietnámi angol tanárokkal közösen szerveztünk meg. A gyerekek nagyon ügyesen szerepeltek és kipróbálhatták angol nyelvtudásukat osztálytermi környezeten kívül is. Szeretnénk még több ilyen nemzetközi foglalkozást szervezni, reméljük, hogy sok új barátság születik és a gyerekek motiválttá válnak arra, hogy megszólaljanak és kifejezzék magukat angol nyelven.