Körzeti Mezei futóversenyen voltunk E-mail

image039-_1200Október 5-én végre újra Diákolimpia versenyen tudtunk részt venni. Az endrődi labdarugó pályán és a gáton került megrendezésre a körzeti mezei futóverseny, ahol iskolánkat mintegy 70 fő képviselte. A kiváló időjárásnak és a lelkes gyerekeknek köszönhetően a verseny jó hangulatban telt el és sok szép eredmény született. Kiemelkedő helyezések születtek egyéniben és csapatban is.

Képek a versenyről   Szikszai Szelli (4. a) tanuló második, Czikely Ádám (4. b) tanuló harmadik lett korosztályában. A felsősök közül Gellai Zsolt (6. a) második, Bankó Klarissza (7. a) harmadik, Sztvorecz Gréta (7.b) második és Peschak Roland (8.b) az első helyen végzett.

A versenyen 4 fő lelkes V. korcsoportos is elindult, akik közül Farkas Richárd (8.a) lett az első.

II. korcsoportban mind a lány, mind a fiú csapatunk, valamint a III. korcsoportban a lány csapatunk is a második helyen végzett. A IV. korcsoportban a fiú csapataink a dobogó második és harmadik fokára állhattak fel.