Jobb veled a világ... E-mail

boldogsag_nIskolánkban 2019-ben volt először a Boldogságóra című akkreditált továbbképzés, melyen akkor 10 pedagógusunk vett részt. Röviddel ezután elnyertük a „Boldog iskola” címet. A program olyan élménypedagógiai módszertanon alapul, amely a gyermekek és a pedagógusok lelki jóllétével foglalkozik.A módszert sikerességét igazolták azon pedagógusaink, akik rendszeresen tartanak boldogságórákat, és az osztályközösségeikben bekövetkező pozitív változásokról számoltak be. Idén október közepén került sor a második turnusra, melynek ezúttal is intézményünk adott otthont. Meghívtunk a város más intézményeiben dolgozó pedagógusokat is, így a képzésen összesen 15 fő vett részt. Bízunk a program sikerességében, szeretnénk minden osztályban bevezetni.