Őszi túrán voltunk E-mail

oszitura2020nIdén szeptember 4-ére szervezte meg a diákönkormányzat a hagyományos őszi túrát. A késő nyári, kellemes időben mindenki jól érezte magát a szabadban. Az alsósok osztályonként szerveztek programot: a gáton sétálva ellátogattak a Tájházba, kerékpár túrára indultak az Erzsébet ligetbe, túráztak a Hármas-Körös árterében.

Képek az alsósok programjairól  A felsősök akadályversenyének fotói

A felsősök akadályversenyen vettek részt, ahol izgalmas ügyességi feladatokkal várták őket tanáraik. Hat állomáshelyen mérhették össze tudásukat a diákok: növény és termésfelismerő feladatban, labdás ügyességi játékokban, célba dobásban, akadálypálya leküzdésében, kanalas-vizes ügyességi versenyben. A nap végére mindenki kellemesen elfáradva, élményekkel gazdagodva térhetett haza.