Rendhagyó tanévzárás E-mail

Keresztes_FanniDinya_ZskaVarga_Mirtill_AminaMárcius 16-tól a tanév végéig iskolánkban is tantermen kívüli oktatás folyt. A ballagó diákok  videó felvételeken búcsúztak el az iskolától, a tantestület is így köszönt el a gyerekektől. Csak a tanévzárás utáni közös táborozáson volt alkalmunk a személyes találkozásra. Sajnáljuk, hogy ilyen, rendhagyó módon kellett a ballagást lebonyolítani. Nem maradt el a nyolc év alatt kiemelkedő teljesítményt nyújtó tanulók jutalmazása.

Gergely diák-díjat kaptak: Keresztes Fanni, Dinya Zsóka, Varga Mirtill Amina.

Az idén a közös tanévzáró ünnepség is elmaradt, a bizonyítványokat az osztályfőnökök osztották ki a tanulóknak.

Gyomaendrőd Város Önkormányzatának „Jó tanuló, jó sportoló” díját Toldi Balázs polgármester úr adta át a díjazottaknak: Botos Lujza 4.a, Sztvorecz Gréta 5.b, Mészáros Viktória 7.a, Gellért Milán 7.a osztályos tanulóknak. Oklevelet és könyvjutalmat kaptak a kitűnő tanulók és azok, akik a sport, vagy más területen kiemelkedő teljesítményt nyújtottak, összesen 55 fő.

Pedagógus nap alkalmából a Gyulai Tankerületi Központ elismerő oklevelét vehették át Hanyecz Ildikó és Kolohné Mikó Magdolna tanítók, fejlesztőpedagógusok és Tímárné Tóth Adrienn iskolatitkár. Köszönjük a munkájukat, gratulálunk az elismeréshez! Köszönjük a pedagógusok, szülők, tanulók együttműködését, megértését, kitartását a tantermen kívüli oktatás megvalósításában. Bízunk benne, hogy szeptemberben minden úgy lesz, ahogy megszoktuk, ahogy szeretnénk.

Mindenkinek kellemes nyári szünetet kíván a Rózsahegyi iskola tantestülete.