Áprilisi sportsikerek E-mail

P1090163A jó idő beköszöntével, megrendezésre került a mezei futóverseny megyei döntője április 5-én, Orosházán. Iskolánkat 37 diák képviselte. Legjobb egyéni versenyzőnk  Karsai Gábor 8. b osztályos tanuló volt. Gabi egyéniben harmadik lett, ezzel kijutott az országos döntőre. Kiemelkedő egyéni eredményt ért még el a tizedik helyet megszerző Nagy Dominik 6. a, a 13. helyen beérő Nagy Ágoston 5. a és a 18. helyezett Kis Eleonóra 7. b. Csapatban a harmadik és negyedik korcsoportos fiú csapatunk egyaránt hetedik lett.

Április 11-én került megrendezésre a II-III. korcsoportos labdarúgás, megyei elődöntője Szarvason. II. korcsoportos csapatunk tagjai Furák Szilárd, Gellért Milán, Jambricska Nándor, Kónya István Ákos, Kovács Gergő, Mészáros Viktória Ildikó, Nagy Ágoston, Papp Máté, Rojik Roland, Varsányi Áron. A csapat a harmadik helyet szerezte meg. A III. korcsoportos csapatunk ötödik lett. A csapat tagjai Ádám János, Farkas Richárd, Gellért Zalán, Gyetvai Csongor, Jambricska Gergő, Kiss Sándor, Mikó Zoltán, Pelesz Gergő, Szatmári Imre Raul, Szrnka Berzsián Alen. eredményeikhez ezúton is gratulálunk!