Őszi vetélkedősorozat eredményhirdetése E-mail

IMG_0003nA Békés Megyei Kormányhivatal Népegészségügyi Főosztálya 2015 őszén vetélkedősorozatot hirdetett meg a 7. osztályok számára. A 3 fordulóból álló versenyen az egészséges életmóddal kapcsolatos ismeretek bővítésre nyílt lehetősége tanulóinknak. A feladatok megoldása során többek között esszét kellett írniuk a gyerekek jogairól, verset a Zenei Világnap alkalmából, cukorbeteg étrendet illetve szívbarát menüt állítottak össze, plakátot készítettek.

Mindezek természetesen hozzájárultak a gyerekek egészségtudatos szemléletének kialakításához. A versenyen iskolánk tanulói 3. helyezést értek el. Az eredményhirdetésére 2016. január 14-én került sor Békéscsabán, ahol a gyerekek teljesítményét könyvutalványokkal és a„Gyom a határban” című társasjátékkal ismerték el. A csapat tagjai: H. Tóth Noel, Paróczai Bence, Badari Tímea, Czibi Tamás, Dógi Csenge, Gellai Fanni, Óvári-Tímár Zoé, Sterre Van Boxtel, Süli Zsolt, felkészítő tanár: Nagy Ildikó.   Képek a díjkiosztóról

Friis hír: Bár a karácsonyi ajándékozás ideje már elmúlt, de iskolánk 5. a osztályos tanulóit mégis egy szürke januári napon érte óriási meglepetés: százezer forintot nyertek osztálykirándulásra. A Reál Hungária Élelmiszer Kft. évről-évre meghirdeti a Reál Osztálykassza pályázatát, ahol a regisztrált osztályoknak olyan termékek csomagolását kell gyűjteniük, amely tartalmazza a Reál logót. Az ötödikesek egyik lelkes szülője, Samu Istvánné már korábban is szervezte, összefogta a gyűjtést, ám akkor nem állt mellé a szerencse, most azonban sikerült az egyik fődíjat elnyernie a gyerekek számára. Az osztálykirándulásra készülő gyerekek lelkes tervezgetésbe kezdtek, hogy hol és hogyan is töltsék el, ezt a bizonyára vidám napot.