Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny E-mail

P1150822Hat csapattal vettünk részt november elején az idei Bolyai Anyanyelvi Csapatverseny körzeti fordulóján, Szarvason. A felső tagozatosok mellett egy 3. osztályos tanulókból álló csapat is benevezett a megmérettetésre, amelyet az Összedolgozási Képesség Fejlesztéséért Alapítvány, Tata Város Önkormányzata és Nagy-Baló András írt ki.

Tanulóink dicséretesen helyt álltak a verseny során amelynek fő célja volt  segíteni a diákokat azon képességeik fejlesztésében, amely során közösen, összedolgozva oldhatnak meg problémákat. Közben átélhették az együttgondolkodás örömét, és a logikus gondolkodás mellett készségeiket közvetlenül is bemutathatták diáktársaik előtt, eközben pedig összemérhették tudásukat is.