Gyomaendrőd és én E-mail

SAM_0651A Gyomaendrőd Város Polgármesteri Hivatala és az Endrődi Takarékszövetkezet által meghirdetett esszéíró pályázaton iskolánkból 20 tanuló indult. Két kategóriában adtak be pályaműveket diákjaink...

az 5-6. osztályosok „Az én Gyomaendrődöm”, míg a 7-8. osztályosok „Hogyan képzelem el Gyomaendrődöt és önmagamat 10-15 év múlva?” címmel írtak fogalmazásokat.

Az eredményhirdetésre a Polgármesteri Hivatalban került sor. Kategóriánként a legjobb három esszé íróját hívták meg. Iskolánkból két díjazott volt: Vaszkó Ágnes 5. b, és Vári Edina 8. a osztályos tanulók. Mindketten 2. helyezést értek el. Jutalmuk az elismerő szavakon túl egy-egy digitális fényképezőgép volt. A díjakat Várfi András polgármester úrtól és dr. Hunya Miklós ügyvezető igazgató úrtól vehették át.

Gratulálunk a díjazottaknak és minden résztvevőnek!