Véget ért a 2010/11-es tanév E-mail

DSC03551Képek a tanévzáróról

A Gyomaendrődi Városi Diáksport Bizottság vezetője Vaszkán Gábor testnevelő tanár, körzetfelelős az általános iskolák tanévzáró ünnepségén körzetünk legjobb sportolóit díjazta.

DSC03553DSC03552DSC03506DSC03542

Ebben a tanévben a középiskolásoknál a ballagáson országos szintű atlétika eredményükért Dinya Anna és Mag Bianka, az általános iskolásoknál a IV. korcsoportban atlétika eredményéért Virág Andrea és úszás eredményéért Gönczfalvi Balázs már megkapták a díjakat, a mai napon a kissebb korcsoportok legjobbjai kerültek díjazásra.

A Rózsahegyi Kálmán Kistérségi Általános Iskola diákjai közül a következő tanulók érdemelték meg a serleget:

I. Korcsoport: Balla Valentin - atlétika

Legjobb eredményei:
- Mezei futóverseny megyei diákolimpián III. hely;
- Kelet- magyarországi Régió 600m II. hely;
- Országos Minősítő Verseny 400m II. hely.

III. Korcsoport: Papp Károly - úszás és atlétika (az egyetlen tanuló eddig körzetünkből aki 2 különböző sportágban egy adott tanéven belül országos bajnokságot nyert!)

Legjobb eredményei:
- Országos Diákolimpiai Bajnok 50m mellúszás;
- Megyei Diákolimpia Bajnok 50m mellúszás, 100m hátúszás II. hely;
- Terematlétika Országos Bajnokság I. hely.

A beszámolót készítette Vaszkán Gábor testnevelő tanár, a Gyomaendrődi Városi Diáksport Bizottság körzetfelelőse