Oxford University Press Project készítő verseny E-mail

P1050976Az Oxford University Press országos Project készítő versenyén Bíró Adrienn és Korsós Vivien 7.a osztályos tanulók bejutottak az országos döntőbe.  Szurkolunk nekik és felkészítő tanáruknak, Szedlák Rékának.

Az Oxford University Press által meghirdetett országos Project készítő versenyen iskolánk több csoportja is részt vett. A megyei intézménybe küldött pályázatokat szakmai zsűri bírálta, és a 40 beérkezett munka közül kiválasztotta azt a tíz pályamunkát, melyet továbbjuttatott az országos döntőbe Budapestre, ahol minden megye legjobbjai versenyezhetnek egymással. Így összesen 200 munka kerül majd kiállításra az Országos Széchenyi Könyvtárban június 4-én. Itt sorsolja majd ki a Challenge Utazási iroda azt a tíz szerencsés diákot és azt a két felkészítő pedagógust, akik egy hetes angliai utazáson vehetnek részt.

Iskolánkat Bíró Adrienn és Korsós Vivien 7.a osztályos tanulók képviselhetik a döntőben.