Gálaműsor és fogadás E-mail

DSC02815A tanév válogatott produkcióit láthattuk a szombat esti gálaműsoron. Verset, mesét mondtak, énekeltek, zenéltek, táncoltak, jeleneteket adtak elő.
 Képek itt találhatók    Még több kép a gáláról

A műsor után a Szülői Munkaközösség a szereplőket süteménnyel és üdítővel vendégelte meg. Köszönjük a műsor utáni sok-sok gratulációt.

Az est zárásaként a Hídfő étteremben baráti beszélgetésre került sor. A polgármester úr itt is méltatta az iskola szellemiségét, munkáját. A jó hangulatú esten részt vettek az ötven éve elballagott öregdiákok, az Endrődiek Baráti Körének tagjai, iskolánk dolgozói, szülők, meghívott vendégek.

Vasárnap délelőtt elhunyt pedagógusainkért volt szentmise az endrődi katolikus templomban.

A három nap alatt sokan megnézték Rózsahegyi Kálmán életéről szóló állandó kiállításunkat, az iskolatörténeti kiállítást és a tanulóink képzőművészeti munkáiból készült kiállítást.

A rendezvénnyel egyidőben jelent meg Márton Gábor könyve Rózsahegyi Kálmánról. A könyvet az érdeklődők az iskolánkban és a könyvtárakban megvásárolhatják.