Úszás aranyérem a Diákolimpián! E-mail
szs120301_1Iskolánk versenyzőinek sikerét hozta a Megyei Diákolimpiai verseny, ahol tanulóink 1 arany-  2 ezüst- és 1 bronzérmet, valamint egy 4. és egy 5. helyezést szereztek.  Képek a versenyről
Békéscsabán az Árpád Fürdőben megrendezett seregszemlén a megyénk szakosztályainak "B" kategóriás legjobbjai vettek részt, a mezőnyben sok egykori "A" kategóriás magyar bajnokkal. A mezőnyben az időeredmények alapján osztották be a futamokat, így a különböző korcsoportok együtt versenyeztek, az értékelés azonban külön történt.

IV. kcs: Papp Károly (Rózsahegyi)   100m hát   1:27,73p
Wéber Dorina 100m gyorsúszásban 1:32,75p- el 4., míg ugyanezen a távon hátúszásban 2:04,16p- el az 5. helyen végzett.

Az aranyérmet szerzett versenyzőnk március 24- én fogja iskolánkat képviselni az Országos Diákolimpián Hódmezővásárhelyen, bízunk benne, hogy minél eredményesebben!

Osztd meg ezt a cikket az ismerőseiddel!