Rózsahegyis atléták magas szintű elismerése E-mail

atl_elism_1A rangos színvonalú műsor keretén belül említésre került, hogy 120 éremmel, közte 42 országos bajnoki címmel az egyesület az elmúlt évben a MASZ rangsorában a III. helyen végzett, illetve az, hogy az idén 3 atléta jogosult részt venni a nyári olimpián Londonban.
Képek az évértékelő bankettről

Január 20- án a Tünde utcai futófolyosón tartotta a Buda- Cash Békéscsabai Atlétikai Club a 2011- es évértékelő bankettjét, amelyre immár 11. alkalommal kaptak meghívást a Rózsahegyi Kálmán K. Á. I. legjobb atlétái.
A gyermek szakág értékelését, az előző évekhez hasonlóan ezúttal is Vaszkán Gábor testnevelő, atlétika szakedző tartotta, kiemelve, hogy a békéscsabai versenyeken kívül februárban Gyomaendrődön 105 gyermek részvételével került megrendezésre a körzeti diákolimpiai terematlétika bajnokság, példát mutatva ezzel az ország nagyobb városainak is.
A Körös- parti város atlétái Debrecentől- Zalaegerszegig, Miskolctól- Budapestig az ország különböző pontjain fordultak meg és érem nélkül sehonnan sem érkeztek haza! Az elmúlt évben is volt magyar gyermek válogatottja Gyomaendrődnek Dudás Réka révén Varsóban, ahova immár 5. alkalommal kapott meghívást Vaszkán Gábor szövetségi edzőként.

Atlétáink ajándékdíjazásban részesültek: Dudás Réka, Botos Pongrác, Nagy Csilla, Kun Csaba és Szabó László.

A rendezvényen több mint 150 fő vett részt, köztük Klenóczky Bea a Magyar Atlétikai Szövetség igazgatója is, aki elismerését fejezte ki az egyesület által elért eredményekért, külön kiemelve Vaszkán Gábor utánpótlás- nevelő edzői munkáját és a gyomaendrődi csoportjának eredményeit.

Osztd meg ezt a cikket az ismerőseiddel!