Papp Károly megvédte országos bajnoki címét! E-mail

szs120324_10Tavalyi elsőségét megismételve magyar bajnoki címet szerzett iskolánk kiváló úszója a mai országos bajnokságon!    Képek a versenyről

Országos Diákolimpiai Úszóverseny - Hódmezővásárhely,
Gyarmati Dezső Sportuszoda, 2012.03.24.

A IV. korcsoportos fiúk mezőnyében 22 tanuló jutott be az országos döntőbe, Karcsi a legjobb időeredménnyel érkezett a megyei versenyek után. Vaszkán Gábor testnevelő- edző tanítványa 100m mellúszásban a legerősebb futamban a 4- es pályán indulva rajt- cél győzelmet aratva 1:19, 24 perces kiváló időeredménnyel elsőként érkezett a célba, több testhosszal megelőzve a vetélytársait. Megjegyezendő, hogy a döntő futamban Karcsi volt a legfiatalabb, mind a 7 versenyző 1 évvel idősebb volt, így nem is lehet más a cél, mint jövőre megvalósítani a triplázást!

A díjakat Zubor Attila egykori világbajnok úszó adta át.

Osztd meg ezt a cikket az ismerőseiddel!