Megyei bajnoki címek atlétikában E-mail

atl120415_3 atl120415_2A megye legerősebb összevont iskola-  csoportjait felvonultató mezőnyben iskolánk atlétái igazán kitettek magukért, hiszen mindkét verseny-  számban az I. helyen végezve aranyérmet szereztek! Képek az atlétikai versenyekről

(5- 6. o.  20:08 p) Csapattagok: Kun Csaba, Bán Nikoletta, Botos Pongrác, Nándori Nikolett és Tarsoly Tamás.

(7- 8. o.  18:07 p) Csapattagok: Nagy Sándor, Nagy Csilla, Papp Károly, Vári Edina és Csapó Elek.

33. Nemzetközi Tavaszi Sportgála - Békéscsaba, Csaba Center és környéke 2012 április 15.

60 gyomaendrődi gyermek szánta sportolásnak a napot a megyeszékhelyen vasárnap, ami már önmagában is nagyon szép teljesítmény a mai világban amikor a számítógép és az internet óriási csábító erővel bír, ráadásul  kiemelkedően is szerepeltek versenyzőink, tovább fényesítve iskolánk sportban szerzett tekintélyét.

Az országos gyalogló bajnokság keretén belül került megrendezésre az általános iskolák utcai váltóversenye, ahova 60 gyerek utazott el városunkból, összesen 600- an álltak rajthoz.

A versenyen az ország legjobb atlétái álltak rajthoz, nagy élmény volt többszörös olimpikonokkal találkozni, de ugyancsak különleges élmény volt a rengeteg kulturális- és szabadidős program is ami várta a gyerekeket. Minden célba érkező a táv teljesítése után egy jégkrémet fogyaszthatott el.