Diákolimpia Labdarúgás E-mail

5_1Az őszi- tavaszi fordulók keretén belül került megrendezésre a Gyomaendrődi Városi Diáksport Bizottság és a Gyomaendrődi Gyermeklabdarúgó Egyesület közös szervezésében a torna, amelyen a Ványai Ambrus Á. M. K. Dévaványáról, a Rózsahegyi Kálmán Á. I. Ó.  és a Kis Bálint Á. I. Ó. Gyomaendrődről vettek részt.

I. Korcsoport
Kis Bálint Á. I. Ó. - Ványai Ambrus Á. M. K. 5-4, összesítettben 8-5.
A gyomaendrődi csapatból Pásztor Olivér, míg a dévaványaiból Feke Antal 3- 3 gólt szerzett, ezzel a torna gólkirályai lettek.

foci120416
II. Korcsoport
Ványai Ambrus Á. M. K. - Rózsahegyi Kálmán Á. I. Ó. 16-2
Rózsahegyi Kálmán Á. I. Ó. - Kis Bálint Á. I. Ó. 4-6
Ványai Ambrus Á. M. K. - Kis Bálint Á. I. Ó. 7-2

A torna gólkirálya a dévaványai Papp Dávid lett 8 góllal. A győztes csapat a Ványai Ambrus Á. M. K. Dévaványáról lett 4 mérkőzésen szerzett 12 pontjával és 43-6- os gólkülönbséggel.

foci1foci3A Rózsahegyi iskola csapatát Kéri Roland, a Kis B. iskoláét Pántya Sándor, míg a dévaványaiakat Bogya Elemér testnevelők készítették fel.A torna győztes iskoláinak csapatai legközelebb a jövő héten fognak megmérkőzni a megyei elődöntőkön a többi körzet győztes csapataival a feljutásos rendszerű mérkőzéseken.

Az érem és serleg díjazást a Gyomaendrődi Gyermeklabdarúgó Egyesület nevében Kéri Roland edző ajánlotta fel.

III. Korcsoport  (április 19.)
Ványai Ambrus Á. M. K. - Rózsahegyi Kálmán Á. I. Ó. 5-1   Gól: Dógi Patrik (11-es)
Ványai Ambrus Á. M. K. - Kis Bálint Á. I. Ó. 6-0
Rózsahegyi Kálmán Á. I. Ó. - Kis Bálint Á. I. Ó. 0-0

A torna gólkirályai Kisari Tibor és Horvát Bence (VA) lettek 3- 3 góllal.
A Ványai Ambrus iskola csapatát Bogya Elemér, Rózsahegyi iskoláét Kéri Roland, a Kis B. iskoláét Pántya Sándor testnevelők készítették fel.A győztes dévaványai iskola csapata legközelebb a jövő héten fog megmérkőzni Szarvason a megyei elődöntőben feljutásos rendszerű mérkőzéseken. A csapatok oklevél-és éremdíjazásban részesültek.

Osztd meg ezt a cikket az ismerőseiddel!