Mesélj Európa! E-mail

A tavalyi sikerre való tekintettel 6 lelkes csapat regisztrált a versenyre.

A kecskeméti Katona József Könyvtár, az Alternative English School és a Europe Direct közösen indította útjára idén is ezt az angol nyelvű versenysorozatot.  Az online vetélkedő, valamint a plakát készítés és a színdarabhoz készült ajánlók összesített eredményei  alapján  2 csapatunk bejutott a megyei elődöntőbe. Az 5. osztályos csapat tagjai: Fagyas Bence, Kulik  Adrienn, Gresó Barnabás, Mátyás Zsanett és Bognár Nóra. A 8. osztályos csapat tagjai: Geszti Brigitta, Baráth Bernát, Varga Gréta, Uhrin Dávid és Horváth Richárd. Ez azt jelenti, hogy a regisztrált 69 csapatból két korcsportban is bejutottunk a legjobb tíz közé, az 5. osztályosok ötödik, míg a nyolcadikosok az első helyen. Felkészítőjük Szedlák Réka.

Osztd meg ezt a cikket az ismerőseiddel!