MEGHÍVÓ E-mail

almk.jpg Iskolabemutató beszélgetésre hívjuk a nagycsoportos szülőket március 2-án, kedden, délután

fél 5-re iskolánk színháztermébe.

Minden kisgyermek életében fontos állomás iskolai tanulmányainak megkezdése. Izgalom és várakozás előzi meg a beiratkozást. A szülőkre nagy felelősség hárul, hogy gyermekük számára a legmegfelelőbb intézményt válasszák ki. Sokan nem sajnálják az időt és fáradságot, hogy saját tapasztalásaikkal győződjenek meg az iskolánkban folyó munkáról.

Ehhez a döntéshez szeretnénk segítséget nyújtani. Iskolabemutató beszélgetésre hívjuk a szülőket március 2-án, kedden, délután fél 5-re, a Rózsahegyi Kálmán Kistérségi Általános Iskola színháztermébe. Amíg a szülők a leendő elsős tanítókkal beszélgetnek, addig a gyerekek a szomszédos könyvtárteremben játszhatnak, kézműveskedhetnek.

A tanítási órákon folyó munkát március 9-én délelőtt tekinthetik meg. Március 11-én teadélutánra hívjuk és várjuk a nagycsoportos ovisokat. Részletes programot az óvodákban adunk a gyermekeknek és szüleiknek. Szeretettel várunk minden érdeklődőt!

Osztd meg ezt a cikket az ismerőseiddel!