A gáláról E-mail

vpgk.jpg A budapesti székhelyű Európa Kulturális Műsorszervező Iroda szeptember 25-én rendezte meg a Magyarország Városai Iskoláinak Országos Vers- és Prózamondó Gáláját.

Iskolánkból három tehetséges tanuló Lancaster James Lucas, Forgács Genovéva és Vaszkó Áron utazott el Gyetvai Jánosné tanítónővel erre a rendezvényre. Sajnos, tapasztalatokat, szép élményeket nem tudtak gyűjteni az esti kezdés miatt, hiszen az autóbusz egy óra múlva hazaindult velük. Tanulóink viszont oda és visszafele is jól szórakoztak egymás társaságában. Az ilyen rendezvények - a gyerekek életkori sajátosságait figyelembe véve, nem is szólva arról, hogy vidékről érkeztek - délelőtt, délután lennének sikeresek tapasztalatcsere, élménygyűjtés szempontjából. Vajon egy szombati napot nem lett volna érdemes erre rászánni?

Képek itt láthatók.

Felkészítőjük Gyetvai Jánosné és Komóczi Attiláné.

Osztd meg ezt a cikket az ismerőseiddel!