1% 1% 1% 1% 1% 1% 1% 1% E-mail

jtk.jpg Kérjük támogassák iskolánkat adójuk 1%-ának felajánlásával!

Kedves Szülők! Tisztelt Adózó Állampolgárok!

Szeretnénk figyelmükbe ajánlani az iskolánk mellett működő alapítványt és a diáksport egyesületet, amelyeknek működését adójuk 1 %-ának felajánlásával tudnak támogatni.

I.

A Rózsahegyi Iskola Diákjaiért Alapítvány az iskola tanulóinak és tanulóközösségeinek támogatására szolgál. (Tanulmányi versenyek nevezési díja, útiköltsége, nyelvvizsga díjak, tanulmányi kirándulások, kulturális tevékenységek, rendezvények.) Továbbá célja a középfokú iskolákban tanuló diákok támogatása. Az alapítvány közreműködésével készült el a Hősök terén és a Ligetben lévő játszótér.

Adószáma:       18390162-1-04

II.

A Rózsahegyi Kálmán Diáksport Egyesület az iskolában folyó sporttevékenységet támogatja.

A befolyó tagdíjakból, pályázati forrásból sporteszközöket, felszereléseket vásárolunk, illetve a nevezési díjakat, útiköltséget finanszírozzuk.

Iskolánk kiváló sporteredményei többek között az egyesület támogatásának köszönhetők.

Adószáma:       18387139-1-04

Amennyiben az alapítványok, illetve a diáksport egyesület céljaival egyetért, tisztelettel kérjük, hogy a befizetett adója 1 %-ával támogassa a tevékenységét!

Gyomaendrőd, 2010. január 20.

Farkas Zoltánné

Osztd meg ezt a cikket az ismerőseiddel!