Év vége a kollégiumban E-mail

P6070041Nagyon sok program volt az év utolsó heteiben a diákotthonban. Kezdődött a szalonnasütéssel, majd voltunk a fürdőben és a szabad strandon, és bográcsoztunk az udvaron. Már régi hagyomány, hogy így zárjuk a tanévet és közben elbúcsúzunk a 8-os tanulóktól.   Képek a kollégiumi programokról

Mindegyik program nagyon jó hangulatban telt. Igaz, a fürdőlátogatásunkkor szemerkélt egész nap az eső, de mi akkor is nagyot lubickoltunk, pancsoltunk.A szalonnasütésen és a bográcsozáson minden kollégiumban dolgozó felnőtt is részt vett. Csirkepörköltet főztünk krumplival, nagyon ízlett mindenkinek. Az 1-es háló ekkor kapta meg, az egész évi pontozás alapján, a háló tisztaságáért járó tortát. Gratulálunk nekik!

Ezzel véget ért a tanév, kezdődhet a szünidő!