Úszásban is küzdöttünk E-mail

8a6d00d5a334ea553c7b702ea37a8f57A Diákolimpiai elődöntők sorában, az Úszás Körzeti elődöntőre került sor december 18-án hétfő délután a Liget Fürdőben. Iskolánkat 18 tanuló képviselte. Jónás Zalán 2. b, Mahovics Rebeka, Varsányi Gordon 3. b, Fekécs Zsófia, Takács Anna 4. b, Ádám János, Ádám Kamilla, Kereki Lili, Nagy Ágoston 5. a, Gellai Gergő, Pádi – Klein Boglárka 5. b, Lehoczky Levente, Nagy Dominik 6. a, Mohácsi Sándor 6. b, Fekécs Hanna, Kiss Eleonóra, Lipták Csenge és Mester Lilla 7. b. A versenyzők maximum két úszásnemben indulhattak, korosztályuknak megfelelően 50 vagy 100 méteren. Varsányi Gordon hátúszásban első lett első korosztályban, míg második korosztályban gyorsúszásban Fekécs Zsófia első, Takács Anna harmadik lett. A harmadik korosztályosok közül Pádi – Klein Boglárka első lett hátúszásban, míg Fekécs Hanna gyors- és mellúszásban is második lett. Negyedik korosztályos tanulóink közül Kiss Eleonórának sikerült felállnia a dobogóra, hátúszásban első, gyorsúszásban harmadik lett. Minden diákunknak gratulálunk kiemelkedő szereplésükért és további sok sikert kívánunk!