Hetedhét Határ Legjobb Kis Matematikusa E-mail

pizap.com148053050300412016. november 26-án, szombaton, a Nyíregyházi Főiskolán került megrendezésre a 11. Hetedhét Határ Legjobb Kis Matematikusa, országos matematika versenye.  Ebben a tanévben 12 megye 35 intézményéből 136 fő, 2-8. osztályos gyermek versenyzett a döntőben. Iskolánkat a 3. b osztályból négy tanuló képviselte. Az egy órás versenyt követően a gyermekek megismerkedtek a város néhány helyszínével, és kikapcsolódhattak, kipihenhették a hosszú út fáradalmait.

Az ünnepélyes eredményhirdetésre este öt órakor került sor a főiskola nagytermében, ahol megkoronázták a győzteseket és jutalmazták a többi helyezettet, versenyzőt is. Versenyzőink név szerint: Paróczai Lili Veronika 8. hely, Gombkötő Zsófia 16. hely, Papp Máté és Rojik Roland a 18. helyen végeztek. Képek a versenyről