Amőba királyjelöltjei a Rózsahegyiben! E-mail

amobaIskolánk diákönkormányzata, idén ősszel megrendezte meg amőba versenyét. A november 20-án megtartott versenyre minden osztály 3 fővel képviseltethette magát. Végül 34 fő vett részt a megmérettetésben. A lányok maréknyi csapata bátran vette fel a versenyt a többségben levő fiúkkal és megmutatták jó taktikai képességüket és leleményességüket.

Az izgalmas, jó hangulatú versenyzést követően az eredményhirdetésre, koronázásra is sor került, amit nagy izgalommal vártak a gyerekek.

Korosztályonkénti győztesek:

3-4. évfolyamon 1. helyezett Rácz Kevin, 2. helyezett Zanyik Zoltán, 3. helyezett Papp Máté.

5-6. évfolyamon 1. helyezett Gellért Milán, 2. helyezett Gál Gergő, 3. helyezett Szrnka Berzsián

7-8. évfolyamon 1. helyezett Karsai Alex, 2. helyezett Jónás Mariann 3. helyezett Kereki Nóra.

Képek a programról