Tavaszi versenyeredmények E-mail

IMG_0004n

Február 19-én rendezték meg Békéscsabán az Országos Történelmi tanulmányi verseny megyei fordulóját, melyre –az első forduló eredményei alapján- iskolánk két tanulóját hívták meg.  A verseny témája „Európa (476-tól) és Magyarország története 900-tól 1301-ig” volt. A 18 fős mezőnyben Vaszkó Ágnes 8. osztályos tanuló 2. helyezést ért el, Szmola Szabolcs 7. osztályos tanuló 6. lett.

IMG_0001n

Iskolánk 2 tanulója jutott be az Országos diákolimpia úszás döntőjére. A Győrben megrendezésre kerülő versenyen Nemes Ágota a III. korcsoportos mellúszásban, 44 mp-es idővel 9. helyezést ért el. Szintén 9. lett a IV. korcsoportos lányok 100m-es gyorsúszásában Vaszkó Ágnes 1.10.82-es időeredménnyel. A lányok több budapesti, veszprémi, esztergomi sportiskolás kortársukat is maguk mögé utasították.