Gyomaendrőd - Pilzno E-mail

A_lengyelekkel_1Júniusban fogadtuk a lengyel testvériskola csoportját.  Legnagyobb örömünkre a kiránduláson részt vett a pilznoi iskola igazgatónője is. Igyekeztünk megmutatni a helyi és környékbeli nevezetességeket, érdekességeket. Kézműves foglalkozáson vettünk részt a Tájházban, kalácsot sütöttünk és kötelet vertünk, bowlingoztunk és csocsóztunk, naplementében hajóztunk a Kőrösön, fürödtünk a Liget Fürdőben. Vendégeink kérésére Hajdúszoboszlóra látogattunk, ahol egy kellemes napot töltöttünk el a medencék és csúszdák forgatagában. Utolsó este kerti partit rendeztünk, ahol mindenféle finomsággal kedveskedtünk a jó hangulatú társaságnak. Köszönjük a Képviselő-testület, a Rózsahegyi Iskola Diákjaiért Alapítvány, és a szülők támogatását.