Farsang van... E-mail

DSC08986

Iskolánkban február 23 –án került sor a farsangi mulatság megrendezésére. A gyerekek már nagy izgalommal várták ezt a napot. A vidám délután a nagycsoportos óvodások és a 4. osztályos tanulóink közös éneklésével, versmondásával kezdődött a tornateremben.  Képek a programról     Farsangi játék az ovisokkal    További képek a farsangról

Ezt követte az 1. A osztályos tanulók zenés, táncos produkciója, majd a jelmezes felvonulás. Szebbnél szebb, s igen ötletes jelmezeket mutattak be egymásnak és a szülőknek a gyerekek.A bemutatkozások után most is kezdetét vette a közös tánc, ami mindenkit jól átmozgatott, s mind a gyerekek, mind a felnőttek egyaránt élvezték. Ezután az osztályok a saját termeikben folytatták a szórakozást.  Szólt a zene, ment a tánc, s a különböző szórakoztató játékok. Farsangi fánk, sütemények, üdítők várták a jókedvű gyerekeket. Ezúton is köszönjük a szülőknek a támogatásukat. A 4. osztályos tanulók a drámateremben látták vendégül az óvodásokat, akik a délután folyamán a közös játékok során ismerkedtek a gyerekekkel, tanítókkal.