Erzsébet-tábor 2016. nyár E-mail

indexIskolánk 40 tanulója, 4 nevelővel vágott neki aug. 7-én reggel a nagy kalandnak, a zánkai táborozásnak. A szállás elfoglalását követően még aznap megismerkedtek a Balaton vizével. Sajnos a következő napok időjárása csak néhány alkalommal tette lehetővé a fürdőzést. Ez azonban nem jelentette azt, hogy a gyerekek unatkoztak volna. Változatos programok színesítették az idő miatt szürke napokat: focibajnokság, akadályverseny, íjász bemutató mellett Ki mit tud?, karaoke, disco tette hangulatossá az estéket.
Képek a táborozásról

Az eső sem akadályozta meg, hogy jól érezzék magukat a tanulók, kézműves foglalkozás, 1 perc és nyersz vetélkedő mellett a barátságról, szerelemről szóló előadáson vehettek részt. A szobák közötti tisztasági versenyt Jónás Mariann, Cserenyecz Niki, Samu Hédi, Demeter Kármen szobája nyerte.  Nagyon gyorsan elrepültek a táborozás napjai. Reméljük, hogy jövőre is lesz lehetősége a Rózsahegyis diákoknak, hogy eljussanak a magyar tenger partjára.