Körösök mentén E-mail

1_17_Medium2013. május 23 –án iskolánk sikeresen képviseltette magát a Kis Bálint Általános Iskola szervezésében ,,Körösök mentén” címmel meghirdetett tanulmányi versenyen A Gyomaendrődi járás alapfokú iskolái korcsoportonként négyfős csapatokat állítottak ki, melyekből a helyszínen vegyes csapatokká alakultak.     Képek a programról

Érdekes és egyben játékos feladatokon keresztül a tanulók felfedezhették a Körös - Maros Nemzeti Park értékeit, megosztották egymással a témához kapcsolódó ismereteiket, természetszeretetüket. Megtapasztalták a közös, együttes munka örömét és hasznosságát. Szórakoztató és egyben izgalmas délutánt töltöttek el a gyerekek és az őket kísérő felnőttek egyaránt. Az eredményhirdetés mindenki számára sikeresen és örömmel zárult, hiszen a szervezők itt is; akárcsak a verseny egészén törekedtek a sportszerűségre és játékosságra.

Felkészítőik: Paróczai Zoltánné, Menyhárt Olga, Takács Tímea, Molnárné Pésó Irma, Szentpéteriné Uhrin Ildikó, Uhrinné Darvas Erzsébet.

Iskolánkat képviselő gyermekek névsora:

• Kereki Nóra               2.a
  • Kiss Eleonóra            2.a
  • Török Dorottya           2.a
  • Gellai Balázs             2.a
  • Sóczó Rebeka            3.a
  • Csáki Ágnes               3.a
  • Zanyik Alexandra         3.b
  • Tóth Martin Zsolt         3.b
  • Koloh Norbert            6.b
  • Vaszkó Ágnes           6.b
  • Weber Dorina            6.b
  • Dudics György           6.b
  • Szujó Róbert              7.b
  • Löwei Zsuzsanna       7.b
  • Bankó Klaudia           8.b
  • Martikán Attila           8.b

Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítőiknek!