Iskolagyűlés október 26-án E-mail

DSC08107_CustomAz első két hónap eseményeit, sikereit és a felmerülő problémákat értékelte Farkas Zoltánné igazgatónő a ma délelőtti iskolagyűlésen. A tanulmányi és a sportversenyeken legügyesebben szereplőket külön is köszöntöttük.

Képek a programról

A Bolyai matekverseny legeredményesebb csapatai:

7. helyezett a Kétszerkettő csapata (7. osztály)

Botos Pongrác, Roszik László, Szujó Róbert, Varjú Tamás

9. helyezett az Ötvenhetesek csapata (8. osztály)

Bognár Nóra, Csapó Elek, Derzsi-Kovács Szávitri, Székely Péter

Sporthírek

Az Őszi Körzeti Egyéni Versenyen 10 arany, 3 ezüst és 2 bronzéremmel a legeredményesebb

iskola lettünk.Aranyérmesek: Bán Nikoletta, Badari Gergő, Nagy Regina, Dudás Réka (2)

Papp Károly (3).Ezüstérmesek: Szerető Dorottya, Nagy Csilla, Dudás Réka. Bronzérmesek: Dudás Réka, Havelda Rebeka. Dudás Réka részt vett a Serdülő Országos Bajnokságon is ahol magasugrásban 4.80 m magassággal 1 helyezést ért el.

A Vitaminfutás győztesei

1-2. évfolyam lányok: 1. Balogh Diána    2. Kereki Nóra     3. Bankó Kiara

1-2. évfolyam fiúk:  1. Rácz Adrián  2. Szrnka Berzsián  3. Jambricska Gergő

3-4. évfolyam lány:   1. Sóczó Rebeka   2. Farkasinszki Dominika   3. Badari Tímea

3-4.évfolyam fiúk:  1. Barna Viktor  2. Rafael Roland   3. Gyomai Ákos

Október 23. kupa 3-4.osztály 1. helyezett körzetben.

Csapattagok: Barna Vikto, Gyomai Ákos, Paróczai Bence, Ugor Dávid, Kata Patrik, Baranyai Dávid, Rácz Arnold, Pelesz Dávid, Szabó Dávid