Megyei Népdaléneklő Versenyen... E-mail

DSC06752Csapó Luca 2.b, Bán Noémi 4.a, Kéri Éva 6.b és Megyeri Beáta 8.b osztályos tanuló képviselte az iskolánkat

Az Apáczai Tankönyvkiadó ebben a tanévben is megrendezte Gyulán a Megyei Népdaléneklő Versenyét, melyen több intézmény is részt vett a megyéből. Az 1-2. évfolyamosoknál Csapó Luca 2. b, a 3-4. évfolyamosoknál Bán Noémi 4. a, az 5-6. évfolyamosoknál Kéri Éva 6.b, és a 7-8. évfolyamosoknál Megyeri Beáta 8. b, osztályos tanuló képviselte az iskolánkat. Mindannyian emléklapot kaptak szereplésükért, legeredményesebb Csapó Luca volt, aki 2. helyezést ért el a korcsoportjában.

Szereplésükhöz, eredményükhöz gratulálunk, és további sikeres versenyzést kívánunk. Felkészítő pedagógus Nagy Ildikó tanárnő volt.

Képek itt találhatók a versenyről