Megújult az iskola E-mail

uik.jpg Szépen felújított épületet vehetett birtokba az alsó tagozat a tanév elején.

Tavasszal megtörtént a világítás korszerűsítése, nyáron pedig az utolsó tanterembe is megérkeztek az új bútorok, és kezdetét vette az ablakcsere és a hőszigetelés. A felső tagozat épületében is felújították a vizesblokkokat. 21 millió forintba kerültek a munkálatok.

Az utóbbi években nagy változások történtek a diákok környezetében.

Akadálymentesítették az épületet. Újakra cserélték a tantermek bútorait. Megvalósult az összes vizesblokk felújítása. A nagy épületben hőszigeteltekre cserélték az ablakokat. A ligeti játszótér párjaként az iskolaudvaron is létesítettek egyet és a kosárpalánk mellett leaszfaltozták a lábtenisz pályát. Kibővítették a parkolót, és a liget forgalmának átszervezése óta az iskola kapujában teszi le és veszi fel az iskolabusz a gyerekeket.